بازیابی پیج اینستاگرام | بازگردانی پیج اینستاگرام

بازیابی پیج اینستا

بازگردانی پیج اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستاگرام و بازیابی پیج اینستاگرام و بازیابی پیج هک شده و جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام و بازگرداندن اکانت اینستاگرام

از خدمات گروه طراحان هستند.

که به صورت کاملا حرفه ای انجام میشود.

متخصصان ما دارای تجربه های زیادی در زمینه بازیابی پیج اینستاگرام هستند.

و تا به حال چندین مورد بازیابی پیج اینستاگرام را به صورت حرفه‌ای انجام داده اند.

 

بازیابی پیج اینستاگرام
بازیابی پیج اینستاگرام

چیکار کنم تا از بسته شدن پیج و بلاک شدن و هک شدن پیج اینستاگرامم جلوگیری بشود؟

اینستاگرام برای جلوگیری از اتفاقاتی نظیر موارد فوق راهکار هایی را ارائه داده اما باز هم ممکن است به دلیل حسایت اینستگرام پیجتان دچار چالش شود اگر کامل به موارد آشنایی ندارید یا فرصت پیگیری آن را ندارید و پیجتان اهمیت بالایی از دیدتان دارد میتوانید امنیت پیجتان را به صورت کامل و تخصصی به گروه طراحان بسپارید تا دچار مشکلاتی نظیر بلاک شدن بسته شدن هک شدن دچار نشید و از تمامی چالش ها دور باشید و با خیال راحت به فعالیتتان در اینستاگرام ادامه دهید.

برای سپردن امنیت پیجتان با شماره 09024736714 تماس حاصل فرمایید.

امروزه با پیشرفت شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام،این شبکه ها رونق بسیار زیادی گرفته‌اند

و در کسب و کار‌ها تاثیر به سزایی دارند.

و برای خرید و فروش،بیزینس،تبلیغات و … استفاده میشوند.

از این بابت بعضی از هکر ها تصمیم به هک کردن صفحات این شبکه های اجتماعی گرفته اند.

و با هک کردن آنها میتوانند به کسب و کار شرکت ها و افراد نفوذ کنند

و در کار آنها تداخل ایجاد کنند.

و همچنین میتواند در صفحات اجتماعی خرابکاری کنند و اطلاعات کاربران را از بین ببرند

و حریم خصوصی مشتریان آن کسب و کار را ناامن کنند.

بازیابی پیج اینستاگرام

به همین خاطر گروه طراحان تصمیم به ساخت بستری جهت برگرداندن پیج های اینستاگرام و بازیابی پیج اینستاگرام گرفته است.

تا بتوانند پیج هایی که هک میشوند را بازیابی کند.

ولی جای نگرانی نیست،تیم ما در خدمت شما است و تمام توان خود

سعی میکند که پیج از دست رفته شمارا بازگرداند.

متخصصان ما به الگوریتم های اینستاگرام مسلط هستند

و با توجه به تسلط کامل بر زبان اینگلیسی راحت میتوانند با اینستاگرام در ارتباط باشند

و کار شما را به بهترین نحو ممکن در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

و بازگردانی پیج اینستاگرام را به صورت تخصصی انجام میدهد.

گروه طراحان

تا به حال چندین پیج کاری مرتبط با کار پوشاک،خدمات کامپیوتری و خرید و فروش ماشین و خدمات آرایشگری را

در عرض ۲۴ ساعت بازگردانده است.(که البته با توجه به شرایط ویروس کرونا این زمان در حال حاضر متغیر می باشد.)

همچنین در بعضی مواقع پیج های اینستاگرام توسط خود اینستا بلاک میشوند.

ما برای این مورد هم راه‌کار هایی داریم و میتوانیم باز پیج را بازگردانیم و به صاحب اصلی

تحویل دهیم.

تیم ما با استفاده از کارشناسان مجرب در زمینه شبکه های اجتماعی و یک کارشناس برای ترجمه

با اینستاگرام ارتباط بر قرار کرده و مشکلات پیج‌های شما را حل کند.

برای بازگرداندن اکانت اینستاگرام غیر فعال باید با ارائه اطلاعات کامل به گروه طراحان  با اینستاگرام مکاتبه و درخواست خود را ثبت نمایید این مورد به دلیلی حساسیت اینستاگرام توسط کادر حرفه ای با شاریط خاص انجام میشود به طوری که برای بازگردانی پیج هک شده با پیج دیسیبل شده باید خدمات متفاوتی را ارائه داد ولی به طور کلی میتوان گفت بازگردانی پیج دیسیل شده بسیار دشوار و دارای شرایط خاص می باشد.

و اینستاگرام برای جلوگیری از دیسیبل شدن پیج شما قوانینی وضع کرده که در ادامه خواهیم خواند ولی در مورد پیج هک شده بازگردانی پیج توسط گروه طراحان با توجه به اطلاعاتی که در صفحه خود دارید ظرف مدت کوتاهی پیج را بازگردانده و امنیت آن را نیز به صورت 24 ساعته در بعهده خواهیم داشت پس بهتر است قبل از اینکه پیجتان هک یا دیسیل شود مطالب پایین را بخوانید اگر از موارد زیر کمکی به شما نشد برای بازگردانی صفحه خود میتوانید با کارشناسان ما در قسمت بازگردانی پیج ارتباط برقرار کرده و در صورت داشتن شرایط صفحه ی شما را باز خواهیم گرداند

گروه طراحان جهت جلوگیری از بسته شدن یا هک شدن اکانت شما مواردی را خدمتتان ارائه میدهد

بازگردانی پیج اینستاگرام
بازگردانی پیج اینستاگرام

در اینستاگرام دو نوع مسئله ی امنیتی داریم

1-دیسیبل 2-هک

هک به دلایلی مختلفی میتواند رخ دهد پیج شما اگر به طور غیر طبیعی از دسترس خارج شد و شما نتوانستید وارد شوید و دیدید که شماره تلفن شما و ایمیلتان عوض شده نگران نباشید در صورتی که مالک و سازنده اکانت خودتان باشید میتوانید بازگردانی پیج خود را به گروه طراحان بسپارید و بهره گیری از متخصصین ما در زمینه ی بازگردانی پیج هک شده در صورت داشتن شرایط میتوانید پیج خود را برگردانید.

این نکته را در نظر بگیرید در صورتی که پیج شما هک شده است و هکر پیج شما را به صورت دائمی پاک کرده باشد هیچ شانسی برای بازگشت پیج مورد نظر وجود ندارد!

توجه داشته باشید که در صورت ثبت کردن ایمیل
و شماره موبایل قبل از قطع دسترسی شما از اهمیت بالایی برخوردار
بوده و میتواند شانس بازگردانی پیج اینستاگرام را بالا ببرد

بازیابی پیج هک شده

بازیابی پیج هک شده  و هم چنین بازگرداندن اکانت اینستاگرام به صورت کاملا حرفه‌ای در تیم ما انجام میشود.

 

1-فعال سازی رمز دوم پیج در اینستاگرام در صورت حساس بودن به مسائل امنیتی پیج خود میتوانید برای اکانت خود در اینستاگرام رمز دوم را فعال کنید. توصیه ما فعالسازی رمز دوم از طریق شماره موبایل میباشد

2-ثبت پسورد مطمئن و ترکیبی اکثر هک هایی که در اینستاگرام صورت میگیرد به دلیل ساده و ضعیف بودن پسورد هایی میباشد که برای پیج انتخاب میکنیم. از پسورد های غیر قابل پیش بینی استفاده کنید

3-ثبت و تایید ایمیل و شماره موبایل ثبت و تایید ایمیل و شماره موبایل در پیج اینستاگرام مهم بوده به خصوص ثبت ایمیل چرا که در صورت بروز هر گونه مشکل، ایمیل مهم ترین نقش را برای بازگردانی پیج خواهد داشت

4-متصل کردن اکانت فیسبوک متصل بودن اکانت فیسبوک میتواند در بازگردانی پیج اینستاگرام نقش پر رنگی را بعد از بروز مشکل یا از دست دادن پیج تان بازی کند. از این رو حتما اکانت فیسبوک خود را به پیج وصل کنید.

یکی از خدمات تخصصی گروه طراحان بازیابی پیج هک شده است.

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام
جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام

برای جلوگیری و پیشگیری از هک شدن پیج تان میتوانید از ویژگی های موجود که اینستاگرام برای کاربرانش گذاشته از جمله فعال کردن رمز دوم اینستاگرام و یا وصل کردن فیسبوک و از همه مهم تر ثبت پسورد سخت و غیر قابل پیش بینی از هک شدن پیج تان جلوگیری کنید.

2-دسیبل

یکی از مسائل و مشکلات حال حاضر اینستاگرام که برای کاربرانش رخ میدهد دیسیبل شدن برخی اکانت ها میباشد که به دلیل نقض قوانین این برنامه رخ داده از این رو باید کمی با قوانین اینستا آشنایی داشته باشید تا با چنین مشکلاتی روبرو نشوید که باعث غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام شما بشود

اما در این بین برخی از پیج ها بی دلیل دیسیبیل شده بودند که مدیران اینستاگرام با توییتی که داخل شبکه اجتماعی توییتر اذعان کردن که در حال رفع این مشکل هستند اما اگر به هر دلیلی اکانت اینستاگرام شما دیسبیل شده باشد باید چه کاری انجام دهید

چرا اکانت من دیسیبل میشود؟

تعدادی از دلایل غیرفعال شدن یک حساب اینستاگرام وجود دارد ، و اغلب ناظران بدون هیچ گونه اخطاری اکانت شما را دیسیبل می کنند. می دانید که حساب شما غیرفعال شده است زیرا یک پیام بازشو دفعه دیگر که می خواهید وارد سیستم شوید ، به شما اطلاع می دهد.

توجه داشته باشید که این به معنای نداشتن رمز ورود / نام کاربری صحیح برای حساب شما (“گذرواژه یا نام کاربری نادرست”) نیست. در این صورت ، وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن و تنظیم مجدد رمز عبور خود باید مشکل را در چند دقیقه برطرف کنید ، مگر اینکه شما هک شده باشید که ما در یک لحظه به آن دسترسی پیدا خواهیم کرد.

اینستاگرام راهنمایی دقیقی در مورد غیرفعال کردن حسابها ارائه نمی دهد ، اما می گوید که ناشی از نقض دستورالعمل های انجمن یا شرایط استفاده است. به طور کلی ، مواردی مانند فعالیت های غیرقانونی ، گفتار نفرت ، برهنگی و خشونت گرافیکی زمینه اقدام است. مرتکب مجرمین ممکن است حساب خود را همیشگی حذف کرده و بدون مراجعه به آنها امکان پذیر شود.

خبر خوب این است که در صورت غیرفعال شدن ، بازگردانی پیج اینستاگرام خیلی پیچیده نیست. ممکن است چند روز طول بکشد ، اما این در مقایسه با ماه ها یا سال های عکس در حساب شما چیزی نیست!

جلوگیری از دسیبل شدن اکانت

برای جلوگیری از دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام تان باید قوانین مربوطه به این اپلیکشن را رعایت کنین. یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث میشود پیج شما دیسبیل شده و از طرف این برنامه غیر فعال شود داشتن فعالیت های اسپمی میباشد منظور از این نوع فعالیت ها این میباشد که برای مثال شما یک کاربر دیگر را مورد اذیت خود قرار داده و آن اکانت را هی فالو و انفالو کنید یا اقدام به کامنت گذاری به صورت مکرر کرده باشید حال میتواند محتوای این کامنت تبلیغاتی باشد یا هر متن دیگری پس از چنین فعالیت هایی دوری کنید.

خوب حالا تا اینجا که اومدید میبینید بازم نتونستید پیج خودتون رو برگردونید نگران نباشید در صورتی که شما قوانین اینستاگرام رو نقض نکرده باشید میتونید با کارشناسان ما جهت هماهنگی برای بازگردانی پیج خود اقدام نمایید.

شگل کلی بازگردانی پیج شما در گروه طراحان به شکل زیر میباشد

1- بعد از دریافت اطلاعات مربوطه اقدام برای بازگردانی پیج شما از طرف کارشناسان گروه طراحان شروع شده و مدت زمان بازگردانی آن میتواند 1 تا 3 روز کاری طول بکشد.(در حال حاضر بین 7 تا 14 روز کاری میباشد.)

2- مشاوره رایگان با همکاران فنی گروه طراحان و ارائه بهترین و سریع ترین راهکار ها برای بازگردانی پیج از دست رفته

3- ارسال اطلاعاتی مانند ایمیل ثبت شده داخل پیج یا نوع سیستمی که با آن پیج خود را ساخته اید و اطلاعاتی از این قبیل برای برگرداندن اکانت اینستاگرام

4- دسترسی پیج به دلیل هک شدن پیج، تاییدیه خواستن اینستاگرام، تغییر پسورد اکانت و … قطع شده است

با ما در ارتباط باشید.

من به طور تصادفی اکانت اینستاگرام خود را حذف کردم که چگونه آنرا بازیابی کنم؟

اینستاگرام یک بستر رسانه اجتماعی است که با دنبال کردن آنها در اینستاگرام یا از طریق پیام می توانید با افراد سراسر دنیا تماس بگیرید. این پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها و تصاویر ایجاد شده است. شبیه فیس بوک و توییتر است؛ شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و نمایه خود را برای استفاده از اینستاگرام تنظیم کنید. شما یک خبرنامه و خبرنامه شخصی خواهید داشت که براساس علایق و موارد زیر است.

هر آنچه را که می خواهید در حساب اینستاگرام خود ارسال کنید که در پروفایل شما نمایش داده خواهد شد. آنچه می خواهید برای ارسال بگذارید ،

توسط طرفداران شما قابل مشاهده است.

در صورت داشتن یک حساب محافظت شده (private)، و ارسال های شما فقط برای دنبال کنندگان شما نمایش داده می شود ، در صورت دیگر ، همه می توانند پست های شما را مشاهده کنند.

و پست های سایر کاربران اینستاگرام را که دنبال می کنید مشاهده خواهید کرد.

به نوعی ، این یک نسخه ساده شده از فیس بوک است.

زیرا ، کشف اینستاگرام بسیار آسان است.

این احتمالاً یک پلتفرم اشتراک گذاری بصری است نه فیس بوک که در آن فقط می توانید یک شرح متن را ارسال کنید. راه های ارتباطی با دیگر کاربران اینستاگرام وجود دارد ،

و می توانید فقط با دنبال کردن آنها در اینستاگرام ، تماس با آنها از طریق پیام های خصوصی یا پیگیری آنها با شخصیت های مورد علاقه خود ، رقبای تجاری ، متخصصان و غیره ارتباط برقرار کنید. می توانید مطالب را از اینستاگرام به راحتی ذخیره کنید.

 

شاید شما اینجا هستید تا بتوانید حساب اینستاگرام حذف شده خود را بازیابی کنید.

دو مورد برای بازی در اینجا آمده است.

این می تواند یک برداشت موقت باشد که باعث می شود

بدون اطلاع از اطلاعات حساب شما از سرورهای اینستاگرام ، از سیستم عامل ناپدید شوید.

احتمال دوم سرکوب است ،

در این حالت نیز باید مشخص شود که در حال حاضر هیچ راهی برای شروع مجدد آن وجود ندارد ،

حتی اگر می توانید در صورت بارگیری مجدد از انتشارات خود و سایر اطلاعات مشورت کنید.

با این حال ، اخیراً ،

اینستاگرام می تواند آرشیو از فعالیت ها و داده های شخصی شما را در کل دوره فعالیت شما بارگیری کند.

این شامل اطلاعات پروفایل ، عکس ها و فیلم های منتشر شده و موارد دیگر می شود.

این یک مرحله مهم است ، حتی اگر یکی از تعهدات ذکر شده

در آیین نامه حمایت از داده های شخصی انتقال اطلاعات به راحتی از یک حساب به حساب دیگر باشد.

تصور می کنیم چنین امکانی داده ها را به یک حساب جدید بارگیری می کند.

این می تواند یک قدم بزرگ به جلو باشد. اما متأسفانه ،

به نظر می رسد که به اندازه کافی واقعیت داشته باشیم

. بنابراین ، ما به یاد داریم که یک حساب کاربری حذف شده اینستاگرام قطعی است.

اگر اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده اید و مایل به بازیابی آن هستید ،

باید بدانید که طبق خط مشی اینستاگرام ، نمی توانید دوباره حساب خود را فعال کنید

یا نام کاربری را که قبلاً استفاده کرده اید بازیابی کنید.

اینستاگرام از ویژگی های جالب بسیاری برخوردار است

که منبع جذب بسیاری از افراد می شود.

برخی از ویژگی های اینستاگرام در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

ویژگی تماس ویدیویی جالب ترین ویژگی است.
یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز ویژگی “داستان” یا همان story است.
گپ و ویژگی های گپ ویدیویی بیشتر افراد را به خود جلب می کند.
ارسال ها ، توضیحات ارسال ، اضافه کردن موقعیت مکانی ،

نظرات و لایک کردن پست ها و نظرات از جمله ویژگی هایی است که اینستاگرام در اختیار کاربر خود قرار می دهد.
مهمترین چیز اینست که اینستاگرام کاربر پسند است

زیرا افراد استفاده از آن را آسان می کنند و این دلیل می شود که چرا مردم ترجیح می دهند به جای سایر رسانه های اجتماعی یک اکانت اینستاگرام بسازند.

با این حال ، اگر آن را به طور موقت غیرفعال کرده اید ، می توانید در هر زمان دوباره فعال کنید.

اما اگر آنرا به صورت دائم غیرفعال کرده اید نمیتوانید آنرا بازیابی کنید و پیج تان برای همیشه پاک میشود.

اینستاگرام یک دیتابیس قوی دارد و تشخیص میدهد که چه زمانی اکانت خود را غیر فعال کرده‌اید.

تیم ما سابقه های متعددی در بازگردانی پیج اینستا و بازگرداندن اکانت اینستاگرام دارد.

و پیج های بزرگی را بازگردانده است.

بازیابی پیج هک شده

از جمله پیج هایی که گروه طراحان بازگردانده است،میتوان به پیج هایی که به دلیل

حق کپی رایت،نداشتن سن قانونی،اسپم و هک ,تایید اطلاعات بسته شده اند اشاره کرد.

پیج هایی که در زمینه:لوازم شخصی،تتو،پیج های کاری بوده اند.

بازگردانی پیج اینستاگرام در گروه طراحان توسط کارشناسان مسلط به زبان

و قوانین اینستاگرام انجام میشود.

همراه با مشاوره رایگان در خصوص امنیت شبکه های اجتماعی و بازگردانی پیج اینستاگرام

برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بازیابی پیج اینستاگرام و بازگردانی پیج اینستاگرام و

جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام و بازیابی پیج هک شده

و امنیت پیج و بازگرداندن اکانت اینستاگرام

میتوانید با شماره 09024736714 در ارتباط باشید.

و در صورت جواب ندادن با ادمین سایت (09126968758)در تماس باشید.

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

5 دیدگاه‌ها

 • سمانه دالایی

  فروردین 29, 1399 - 1:45 ق.ظ

  سلام من میخواستم چند تا پیج رو که بیخودی ساخته بودم حذف کنم در اولین مورد به مشکلی برنخوردم ولی در حذف دومین پیج ، پیج اصلیه خودم که شاما عکسهای شخصیم بود حذف شد و دیگه نمیتونم با نام کاربری شخصیم وارد برنامه بشم به همین خاطر خیلی ناراحتم آیا راه حلی برای این مشکل وجود داره ؟

  • amirali_nri

   فروردین 30, 1399 - 1:28 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر
   احتمالا پیج تون رو دائمی دیلیت کردید
   بعید میدونم که بشه برش گردوند.
   بازم برای بررسی بیشتر به شماره های پایین سایت پیام بدید تا کارشناسامون بهتون کمک کنن

 • Royal CBD

  اردیبهشت 28, 1399 - 2:09 ق.ظ

  I am really thankful to the owner of this website who has
  shared this impressive post at at this time.

  P.S. If you have a minute, would love your feedback on my new
  website
  re-design. You can find it by searching for «royal cbd» — no sweat if you can’t.

  Keep up the good work!

 • احمدی

  تیر 30, 1399 - 7:57 ب.ظ

  سلام من پیجم دیسیبل شده هیچ اقدامی هم انجام نداده بودم کلا ۳ تا پستم داشتم امکان بازگردانیش هست ؟

  • امیرعلی نوری

   مرداد 1, 1399 - 8:34 ب.ظ

   سلام بستگی داره به چه علتی دسیسبل شده،تماس بگیرید تا کارشناسامون راهنماییتون کنن

پیام بگذارید